Корзина
47 отзывов
+380672007799
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
horizone
Корзина
Установка домофонів
  • Установка домофонів, фото 2
  • Установка домофонів, фото 3

Установка домофонів

от 1 000 грн.

  • Услуга
+380672007799
Отдел продаж
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Установка домофонівУстановка домофонів
от 1 000 грн.
Услуга
+380672007799
Отдел продаж
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Установка домофона найбільш затребувана послуга для організації безпеки і доступу в житлових будинках, офісах. У багатоквартирних будинках встановлюються найпростіші аудіодомофони, в яких поєднуються кодова панель, електронний ключ і переговорний пристрій, що встановлюється в квартирі.

Монтаж домофонів в офісах відрізняється від житлових приміщень. Тут завдання пристрою - зв'язатися з потенційними клієнтами або відвідувачами, вирішити, чи потрібно відкривати двері чи ні. Монтаж домофону в офісі підвищує комфорт працівників, рівень безпеки об'єкта, оскільки дозволяє уникнути небажаного вторгнення рейдерів, а також просто небажаних осіб, таких як торгові агенти.

Щоб домофони працювали справно і гарантували високий рівень безпеки, їх установку слід довірити професіоналам. Компанія «HORIZONE», працює в сфері більше 5 років, в нашій команді успішно трудяться кваліфіковані фахівці.

Монтаж домофону складається з декількох етапів:
Прокладки кабелів, установки блоків комутації;
Для установки системи домофонів в під'їзді потрібно металеві двері. Якщо вони відсутні, співробітники компанії «HORIZONE» встановлять їх за окрему плату;
Подальший етап - монтаж кнопкової панелі, обов'язково в антивандальній модифікації;
Домофони підключаються до кожної квартири. За бажанням замовників в окремі квартири можуть встановлюватися додаткові компоненти;
На фінальному етапі перевіряється якість зв'язку домофона, робота всіх ключів.

Квартирні домофони
Квартирні домофони давно користуються попитом, оскільки істотно підвищують ступінь захисту багатоквартирного будинку. Квартирний домофон обмежує доступ небажаних осіб в квартири мешканців під'їзду. За допомогою домофона Ви легко можете проконтролювати, кого впускати в будинок, а кому відмовити в доступі.

Якщо установка домофона в квартирі для вас актуальна, вам допоможе компанія «HORIZONE». Співробітники виконують всі процедури - укладання кабелів, установку блоків комутації, при необхідності, установку металевих дверей в під'їзді. За бажанням замовника, крім панелі і трубки, можуть встановлюватися додаткові компоненти або відеодомофон.

На всі виконані роботи надаються гарантії, виконується послуга сервісного обслуговування.

Офісні домофони
Гарантія безпеки і комфорту всіх співробітників - установка домофона в офісі. Від цього маленького пристрою залежить атмосфера в робочому колективі, рівень ефективності робочого процесу. Домофон в офіс бажано встановити, з перших днів роботи компанії, оскільки ця компактна панель дозволяє контролювати допуск в приміщення сторонніх осіб. Домофони в офіс можуть оснащуватися переговорним пристроєм або тільки кнопкою виклику, тому у вас є повна свобода вибору домофона, який підходить вашому підприємству.

Встановлення домофону в офіс ви можете замовити в компанії «HORIZONE». Ми пропонуємо, крім установки, гарантійне та сервісне обслуговування. Будь-яка техніка з часом виходить з ладу, її можуть пошкодити вандали, незважаючи на те, що панелі виклику поставляються в надійному захисті. Всі супутні роботи по обслуговуванню ми беремо на себе.

Домофони або відеодомофони для приватного будинку
Як забезпечити безпеку приватного будинку? Це досить легко, а допоможе в цьому домофон для дому. Компактний пристрій, що складається з панелі виклику чи відеопанелі і комутаційної панелі, клавіатури, трубки чи монітору, дозволить контролювати допуск в будинок сторонніх осіб. Деякі моделі оснащуються переговорним пристроєм, камерою, але ви можете вибрати більш прості домофони для дому, оснащені тільки кнопкою. Установка домофона будинку затребувана в реаліях сучасного небезпечного світу. Панель виклику можна встановити біля хвіртки, замість застарілого дзвінка.

Послугу встановлення домофону пропонує компанія «HORIZONE», а також гарантійне та сервісне обслуговування. Всі супутні роботи (лагодження панелі, заміна ключів) ми беремо на себе.

Компанія «HORIZONE» виконує всі роботи під ключ, на встановлене обладнання та проведені роботи надається гарантійне обслуговування.

Перелік населених пунктів надання послуги:

Дрогобич, Трускавець, Стебник, Борислав, Самбір, Стрий

Телефонуйте за номером 067-200-77-99 й уточнюйте будь-які питання і нюанси, з приводу послуги установки домофонів.

Основные
Выбор оказываемых услугМонтаж, Обслуживание, Проектирование
Предполагаемое оборудованиеАудиодомофоны, Видеодомофоны, Систем контроля доступа
Первичная консультацияБесплатная
  • Цена: от 1 000 грн.